Дерев’яні будинки збірні фінські каркасні будівництво лазень проекти дерев’яних будинків зруб Україна брус
Російською
head

Проектування

Спочатку ідея.

здебільшого, коли виникає ідея побудувати будинок, у людини вже є уявлення про його призначення, розмір та зовнішній вигляд.

Наприклад! Ви вже визначили чи це буде дача, чи мисливський, чи жилий будинок. Ви так само розраховуєте на якусь кількість кімнат та сан. вузлів необхідних для комфортного розташування.

Коли ви пильно вглянетесь у поверховий план досліджуваного проекту, то помітите, що тут не зовсім все так як вам хотілося б. Іноді ви готові прийняти запропоновану в проекті ідею, іноді - ні. У проектуванні дерев'яних будинків так само є свої особливі властивості.
А саме, виступи на зарізку чаш, максимальна довжина стінного брусу, особливості укладання вінців тощо. Буває що замовник приходить зі своїм проектом і бажає оптимізувати його під дерев'яний котедж. Так, це не типово, але можливо, за участю наших проектантів. Тож перший етап проектування починається з узгодження ескізного проекту.

Ескізний проект

Ескізний проект здебільшого складається:

Звертаємо вашу увагу на те, що проект дерев'яного будинку після відправки його у виробництво вже не можна буде змінити або перепланувати. Через це, перед зарізкою вінців все має бути остаточно узгоджено!

CadWork проект

Після затвердження ескізного проекту та укладення договору на будівництво, проект передається на виробничий обрахунок. Для цього ваш проект вноситься в спеціальну програму яка дозволяє розрахувати ваш майбутній будинок. За допомогою цієї програми будинок розбивається на стіни, а стіни на брус, потім кожному брусу присвоюється порядковий номер, що вказує його місце в стіні й вінці. Потрібно лише вписати максимальну довжину брусу і це дозволить розрахувати кількість обрізків і оптимізувати відходи. Коли розрахунок закінчено, програма формує файл завдяки якому верстат зарізає готові деталі згідно креслення. Таким чином помилка людського фактору зводиться до мінімуму а весь процес проектування та підготовки будинку у виробництво - комп'ютеризований.