Статті

Дерев'яний будинок - єднання з природою!

2016-07-06 11:20:37

Напевно, кожен з нас, стомлений постійними стресами і темпами сучасного життя, мріяв опинитися в оазисі природної краси і природного унікальності. Професійно побудований дерев'яний будинок є таким оазисом, він надає гаму позитивних емоцій своєму власникові. Уявіть, що ви перебуваєте в дерев'яному будинку, вас оточує теплий колір натурального дерева, який заспокоює нервову систему і благотворно впливає на психологічний стан. У повітрі витає приємний аромат дерева. Ви відчуваєте турботливу природну енергетику, яка допоможе зняти втому і напруженість, які були накопичені протягом дня.

Дерев'яний будинок, побудований компанією «КиївГорБуд», допоможе зануритися в простір, наповнений цілющою атмосферою, яка дарує сили, а також втілити в реальність архітектурні мрії замовника.

Унікальна будова деревини, подарована нам природою, перетворює будинок в живий організм, який «дихає», в повному розумінні цього слова. Дерев'яний будинок створює природну вентиляцію, зігріває холодною зимою і забезпечує комфортною прохолодою жарким літом. Саме завдяки мікропорам в деревині, в будинок проникає свіже повітря, створюється оптимальна вологість і комфортна температура. Це дозволяє істотно економити на опаленні і кондиціонуванні.

Кілька тисячоліть тому, великий римський архітектор Вітрувій сформулював три якості якими має бути наділений твір архітектури. Це-краса, користь і міцність. Сучасні архітектори розширили ці рамки, дерев'яний будинок став втіленням мрії, казки та поезії.

Можливості нашої компанії дозволяють виробляти і будувати дерев'яні будинки, практично на будь-який смак, в будь-якому стилі. Хочете побудувати будинок з відкритою верандою, де ви сім'єю будете збиратися теплим літнім вечором - будь ласка! Хочете стати власником будинку, поєднаного в собі сучасний стиль і функціональність - отримаєте! Про все подбають наші фахівці, вони допоможуть вам визначитись в нових тенденціях дерев'яного домобудівництва і побудувати будинок, у якого є душа.

Екологічність, довговічність і краса, ось ті принципи, на які ми спираємося при будівництві дерев'яного будинку. А також, постійно вдосконалюючись та впроваджуючи все більш і більш сучасні технології ми будуємо красиві і стильні будинки, які протягом багатьох десятиліть будуть радувати і підкреслювати престиж свого власника.