Статті

Екологічний будинок

2015-07-21 15:54:51

Ні для кого не таємниця, що ресурси  які ми споживаємо є не безмежними.

Існує певний ланцюжок, по відношенню до будь-якого продукту, починаючи від видобутку і закінчуючи утилізацією. Це приводить до досить агресивного відношення до природи та екології. В наш час дана проблема, безперечно стає актуальною.

Здоровий спосіб життя і дбайливе відношення до екології в світі стає модною тенденцією. Ми зобов’язані жити в гармонії з природою, тим більше вона нам дає і інші варіанти енергії.

Альтернативні джерела енергії – ця тенденція все більше і більше  стає популярною в світі.

Сучасні технології дозволяють застосовувати ці досягнення і в побуті. Раніше рахувалося, що екологічний дім, так званий «нульовий будинок» це тільки пріоритет в майбутньому, але тим не менш в світі існують і активно функціонують такі будинки.

В першу чергу, варто звернути увагу на розташування такого будинку. Не варто будувати «екобудинок» методом завоювання (розчистити територію). А є сенс спробувати його гармонічно вписати в ландшафт, це дає певний творчий стимул архітектору. Тим більше , подібних варіантів вже існує достатня кількість. І безперечно, такий будинок буде вражати своєю індивідуальністю, адже ландшафти скрізь різні.

Саме розуміння слова «еко», в перекладі з грецької, означає саме «житло,дім».

Природно подібні споруди і конструкції вимагають до себе особливого розуміння,

Зміни способу життя, в кращий бік.

Створення екологічного будинку має на увазі ефективне використання природних ресурсів,відновлюваних матеріалів, енергозбереження.

«Нульовий дім» – це комплексний підхід до вирішення достатньо наболілих в наш час проблем і це вже не розкіш, а необхідність. Більш грамотний підхід до економії і захисту навколишнього середовища.

Енергоефективний будинок також можна створити і на основі клеєного брусу. Цей матеріал забезпечить достатньо хорошу ізоляцію, зведе тепловтрати до мінімуму, в той же час, є природним і натуральним матеріалом, підтримає необхідний мікроклімат в домі. Будуючи будинок з клеєного брусу, варто звернути увагу на і на все сезонність будівництва, враховувати високу швидкість монтажу.

При будівництві екологічного будинку застосовуються достатньо багато технічних рішень. Наприклад: сонячні батареї, колектори, теплові насоси, вітрогенератори і біореактори, спеціальні системи вентиляції та збору дощової води.

До економії, завдяки екологічному будинку, можливо віднести і неагресивне до оточуючого середовища системи життєзабезпечення, маловідходність, яка досягається , переробкою та утилізацією всіх видів відходів.

Компанія «КиївГорБуд», допоможе вам створити екологічний, затишний і в той же час гармонійний з природою будинок.