Статті

Клеєний профільований брус

2015-07-21 15:53:36

Безсумнівно, кожен, хто планує будівництво дерев`яного будинку , задумувався про майбутні проблеми з усадкой і деформацією деревини, появу тріщин, усихання. Адже деревина -  матеріал «живий» і вимагає до себе особливого ставлення. Рік від року, століття від століття вдосконалювалась майстерність, розвивалися технології, що дозволяють вирішити багато завдань, створити сучасний, надійний , екологічно чистий матеріал.

Компанія «КиївГорБуд» пропонує використовувати в будівництві клеєний профільований брус, власного виробництва. Цей матеріал, дозволяє уникнути замовнику всіх перерахованих вище проблем. Деформація такого брусу практично нульова, він не розстріскується, не дає усадки і має высоку якість поверхні, зберігаючи при цьому природні якості деревини. Ці властивості досягаються тим, що при склеюванні попередньо висушених ламелей, напрям деревних волокон в них задається в протилежні сторони. Завдяки виступам (шип) і пазам, досягається дуже щільне з`єднання бруса, а ретельна обробка поверхонь, надає будинку акуратний і закінчений вигляд, не вимагаючи додаткової обробки. Професійно підготовлений і розрахований профіль бруса виключає потрапляння дощової води і оберігає від появи гнилі.

Клеєний профільований брус також дозволяє архітекторам проектувати більш сміливіші, дещо інші від традиційного розуміння домобудівництва, ідеї.

В підсумку ви бачите перед собою сучасний, елітний будинок, що втілює в собі незвичайні конструкторські рішення та вражає своєю індивідуальністю. Професійно побудований будинок з клеєного брусу, безсумнівно стане предметом гордості власника.

Відсутність усадки дозволяє встановлювати вікна відразу після монтажу, створювати величезні вітражі, адже скло, каміння і дерево, є найбільш поєднуваними матеріалами.

Відсутність обмежень з шириною прольоту, повязаних з  довжиной колоди , дозволяє будувати будівлі практично будь-якої площі. Всі деталі ,передбачені в проекті дерев`яного будинку з клеєного брусу, виготовляються в заводських умовах, з суворим контролем температури і вологості, що дозволяє максимально скоротити терміни будівництва.

Зайшовши в будинок з клеєного брусу, ви переконаєтесь, що важко знайти краще місце для життя і відпочинку. Оцініть його міцність і надійність. Всі мінливості погоди залишаться лише за вікном. Ідеальний зовнішній вигляд і затишна атмосфера будинку з клеєного брусу не залишать байдужими ні гостей , ні самих власників. Відчуйте  унікальний клімат, який допоможе вам позбавитись від щоденних стресів та зняти напругу після робочого дня. А висококваліфіковані співробітники компанії «КиївГорБуд» допоможуть Вам втілити цю мрію в реальність, створити зручний та функціональний будинок.

До процесу будівництва та проектування дерев’яного будиноку варто віднестись  відповідно, довіритись думці професіоналів і тоді Ваш будинок виправдає надії і буде служити вам і вашим дітям протягом багатьох  років.