Про нас

Про компанію "КиївГорБуд"

Будівельна компанія «Київгорбуд»- спеціалізується на виробництві  та будівництві дерев’яних будинків і  бань із клеєного брусу і оциліндрованої колоди, а також панельно-каркасних будинків з повною комплектацією. «Київгорбуд» має власні лісопереробні заводи! На ринку дерев’яного домобудівництва компанія працює вже 10 років.

Компанія «Київгорбуд» — це творча команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, будівельників, прорабів, архітекторів, дизайнерів, проектувальників, кошторисників, маркетологів, які можуть скласти коректну ціну зрубу простого або престижного дерев’яного котеджу.

 

Повний цикл виробництва готових дерев’яних будинків, будівництва каркасних будинків і зрубів бань гарантує точність по строкам та якості будівництва. В м.Київ працює спеціалізований офіс з продажу дерев’яних будинків і підготовці проектів

Розвинута інфраструктура підприємств дозволяє втілювати в життя як маштабні проекти застройки котеджних містечок, так і втілювати окремі індивідуальні проекти дерев’яних будинків «під ключ» (готелі, будинки, ресторани, бані, сауни, та ін.).

 

 

Ми готові до співпраці з будівельними організаціями, консалтинговими, інвестиційними компаніями, агенціями нерухомості.

Ми втілюємо в життя проекти будь яких масштабів, а також працюємо з кожним замовником, реалізовуючи найприхотливіші побажання індивідуального будівництва. Якщо Ви прийняли рішення про те, що Ваш будинок має бути дерев’яним, спеціалісти компанії запропонують та втілять проект, який буде максимально відповідати Вашим сподіванням. Добротного дерев’яного будинку Вам!