Дерев'яний будинок

Дерев'яний будинок - це класика, яка ніколи не виходить із моди. Щоб гармонійно поєднати елегантну класику і сучасний стиль, треба володіти особливим художнім смаком і майстерністю. Саме такі риси притаманні спеціалістам компанії "КиївГорБуд", яка вже понад 10 років працює у сфері будівництва з використанням дерев'яної сировини.

Компанія однодумців - так можна назвати цілеспрямовану, професійну і творчу команду дизайнерів та архітекторів, проектувальників, спеціалістів по складанню кошторисів, будівельників високої кваліфікації, які споруджують престижні дерев'яні будинки під ключ, а також прості дерев'яні зруби бюджетної вартості.

Чому варто купити будинок із дерева у справжніх професіоналів?

Якщо ви вирішили, що вашій мрії про власний дерев'яний будинок настав час здійснюватися, то більш надійного помічника, ніж компанія "КиївГорБуд", годі й шукати. У нас є власне виробництво по підготовці деревини до подальшого використання. Якість готової споруди майже на 100 відсотків залежить від того, наскільки добротною є сировина, що використовувалася для зведення стін. Ми знаємо, з яким матеріалом маємо справу, тому не сумніваємося у його якості.

Якщо ви бажаєте купити дерев'яний будинок у Києві у готовому вигляді і тільки скласти його на своїй ділянці, це також можливо за допомогою нашої компанії. Тим, хто хоче мати власний дім, збудований за креативним проектом, ми радимо переглянути будинки з дерева, фото яких є на нашому сайті. У розділі "Галерея" настільки різноманітний вибір, що вибрати проект свого майбутнього дерев'яного будинку зможе навіть найвибагливіший замовник.

У нас можна замовити не тільки зруб, але й дім із клеєного бруса (матеріал виготовляється на нашому підприємстві з дотриманням належної технології), а також каркасний будинок, баню. Окрім того, що ми споруджуємо котеджні містечка, індивідуальні проекти під ключ, будівлі комерційного призначення, у нас можна замовити будівництво церкви чи храму.

Наші пріоритети - якість, добротність і краса будинків

Кожна людина прагне до досконалості, яка неможлива без поєднання добротності і краси. Річ має бути привабливою, але від цього не повинна страждати якість. Сьогодні, за наявності унікальних технологій і надсучасних матеріалів усе частіше віддають перевагу природній сировині.

Адже особливості сучасних будинків з дерева дають можливість відчути себе здоровішими, відчути гармонію з природою. Той, хто живе в дерев'яному домі, по-іншому бачить навколишню природну красу, глибше сприймає її.

Головне завдання компанії "КиївГорБуд" - збудувати дім із дерева естетичним привабливим, міцним, функціональним і надійним. Останнє можливо тільки за умови використання деревини високої якості і суворого дотримання технології.

Переваги дерев’яного будинку від компанії КиївГорБуд

На сьогоднішній день продаж дерев'яних будинків від виробника, яким є наша компанія, користується неабияким попитом. В цьому велика заслуга власного деревообробного підприємства, на якому деревина проходить повний цикл обробки. Завдяки своєму виробництву ми можемо:

  • заготовляти деревину в будь-який час року;
  • зберігати дерево в належних умовах, що дозволяє йому пройти період природної сушки;
  • виготовляти профільований брус;
  • виробляти клеєний брус, для якого необхідно кілька шарів сухої якісної деревини;
  • отримувати брус циліндричної форми, який одночасно проходить обробку антисептиками;
  • виготовляти базовий конструктивний матеріал для домів із клеєного бруса (замовник може самостійно справитися з монтажем, або скористатися послугами наших майстрів);
  • виробляти євробрус для віконних блоків;
  • виконувати замовлення в будь-який час року, оскільки завжди наявна деревина, повністю придатна для використання.

Компанія "КиївГорБуд" за час своєї діяльності на будівельному ринку міста Київ набула авторитет сумлінного забудовника. На сьогоднішній день підприємство входить до когорти тих будівельних фірм, якими може пишатися не тільки столиця, але й вся Україна.

БУДИНКИ З ДЕРЕВА Проектуємо Виробляємо Будуємо
Ми будуємо комфорт

Дерев'яний будинок - це повнота життя, а не її проживання!

Якщо ви придбали ділянку і вирішили побудувати на ньому дерев'яний будинок, значить, Ви - людина, яка хоче насолоджуватися всією повнотою життя в гармонії з природою, особистість, яка піклується про себе і своїх близьких, з упевненістю дивиться в майбутнє і віддано шанує минуле. Ви зробили правильний вибір між бездушним каменем і живим деревом. Але тепер, щоб Ваш новий дерев'яний будинок став саме будинком, а не будовою для житла, зробіть ще один правильний вибір на користь компанії «КиївГорБуд»!

Деревянный дом
Деревянный дом
 
Чому ми?
Висококваліфіковане проектування
Будівництвопід ключ
Більше 10 років на ринку будівництва з дерева
Власне виробництво
1 рік безкоштовногосервісного обслуговування
Новини
12.07.2016
Наша компанія "КиевГорБуд" , закінчила монтаж і основні роботи по "базовій комплектації" об'єкта. Змонтована і утеплена покрівля з бітумної черепиці. Зовнішні стіни будинку відшліфовані і п...
Корисна інформація
Будівництво заміського будинку, це відповідальний етап, і часто є досить великою подією в житті. Кожна людина хоче побачити в будинку продовження своєї індивідуальності, визначеного стилю, відповідно...
Напевно, кожен з нас, стомлений постійними стресами і темпами сучасного життя, мріяв опинитися в оазисі природної краси і природного унікальності. Професійно побудований дерев'яний будинок є таки...
Якщо ви придбали ділянку і вирішили побудувати на ньому дерев'яний будинок, то Ви - людина, яка хоче насолоджуватися всією повнотою життя в гармонії з природою, особистість, яка піклується про се...