Переваги будинків з бруса

Переваги будинків з бруса

Збудувати дім непросто. Міцний, надійний, красивий, теплий будинок можна отримати тільки за умови професійного підходу і участі досвідчених майстрів. В компанії "КиївГорБуд" працюють саме такі спеціалісти — кваліфіковані архітектори, дизайнери та знавці секретів будівельної справи збудують для вас чудовий будинок з дерева.

Якими перевагами володіє дім із бруса?

Сьогодні увага тих, хто планує мати свій дім, часто спрямовується на природні матеріали. Одним із них є дерево, якому притаманні унікальні властивості. Кожна порода має свої особливості, і кожна несе людям здоров'я, позитивній емоції і природну силу.

Можна сказати, що сучасний будинок з бруса, перевагою якого є не тільки екологічність житла, але й багато інших позитивних моментів, сьогодні знаходиться в центрі уваги приватних і комерційних забудовників. Основні переваги:

  • природність і екологічна чистота;
  • повна відсутність в будівельному матеріалі будь-яких шкідливих речовин, що важливо для людей, схильних до алергії;
  • комфортний мікроклімат в спеку і в мороз;
  • міцність і тривалий час експлуатації;
  • чудові естетичні властивості.

Це лише невеликий перелік тих переваг, які отримає кожен власник дерев'яного будинку. А якщо його збудують спеціалісти компанії "КиївГорБуд", то дім буде радувати не тільки ту родину, яка поселиться в ньому сьогодні, а служитиме багато років на радість дітям і онукам.

Якщо більш детально зупинитися на описаних вище позитивних моментах, то слід акцентувати увагу на тому, що й без установки кондиціонера будинок з бруса може цілком спокійно обійтися.

Справа в тому, що дерево має властивість "дихати", це дозволяє зберігати комфортну температуру повітря влітку і взимку. Окрім того, деревина, особливо це стосується хвойних порід, наповнює повітря цілющими фітоциндами, від яких втікають всілякі віруси і бактерії.

Клеєний брус — легкий, привабливий і міцний

Все, що стосується переваг будинку з клеєного бруса варто описувати окремо, починаючи з технології виробництва цього унікального матеріалу і закінчуючи престижним екстер'єром готової будівлі.

Компанія "КиївГорБуд" має свої підприємства, оснащені сучасним європейським обладнанням, завдяки якому суворо дотримується технологія виготовлення клеєного бруса. Тому ми впевнено заявляємо, що наші будинки відповідають 100 відсоткам якості.

Сировиною для виробництва клеєного бруса служить деревина ялини, сосни, кедра, модрини.

Слід відзначити переваги клеєного бруса:

  • можна не використовувати оздоблювальні матеріали, бо природна текстура дерева має чудовий вигляд;
  • враховуючи невелику вагу будинку, для фундаменту підходять гвинтові палі;
  • клеєний брус має неабиякі властивості збереження тепла і гарну здатність захищати приміщення від стороннього шуму;
  • міцність матеріалу та точні геометричні форми забезпечують надійність споруди і тривалий термін її експлуатації.

Отже, вибираючи для себе будинок із клеєного бруса, ви матимете теплу, затишну, екологічно чисту і надзвичайно гарну оселю.

Чи має недоліки брусовий будинок?

Якщо проаналізувати переваги і недоліки будинків з бруса, то перших виявиться набагато більше. Що стосується негативних сторін, то вони переважно пов'язані з порушенням технології. Перша і головна умова — деревина повинна пройти відповідний процес сушки. Нехтування цим правилом може призвести до появи тріщин у матеріалі, а усадка будинку триватиме надто довго.

Якщо використовувати брус природної вологості, то це ідеальний варіант для збереженні в домі комфортного мікроклімату. А з іншого боку таку деревину люблять всілякі мікроорганізми.

Аналізуючи плюси і мінуси будинку з бруса, можна сказати, що скрізь є свої нюанси. Але позитивні сторони однозначно переважають. Брус, який виробляється на підприємствах компанії "КиївГорБуд", піддається правильній сушці, обробляється ефективними антисептиками, протипожежними засобами і повністю відповідає будівельним нормам.

Оставьте свою заявку