Переваги дерев'яних будинків

Переваги дерев'яного будинку

Бажання мати власний будинок є цілком зрозумілим: він забезпечує такий рівень комфорту, який майже ніколи не вдається досягти у найрозкішнішій квартирі. Відсутність звуків за стіною та кроків над головою, індивідуальне опалення, окремий вхід, велика площа, наявність прибудинкової території та інші переваги змушують дедалі більше українців звертатися до перевірених будівельних компаній, таких, як “КиївГорБуд”, й замовляти будівництво власних будинків за унікальними проектами. При цьому нерідко ті замовники, які могли б собі дозволити цегляний будинок, обирають в якості матеріалу дерево, розуміючи, що серед переваг дерев'яного будинку є ті, які затьмарюють усі можливі недоліки.

Які основні вигоди від володіння будинком із дерева?

1. Це один з найбільш екологічно чистих матеріалів. Він не тільки позбавлений будь-яких шкідливих речовин, а й здатен позитивно впливати на здоров`я людини (особливо це стосується сосни та смереки). Деревина, з якої будує будинки “КиївГорБуд”, має всі необхідні сертифікати (зокрема, фітосанітарний та радіологічний), що засвідчують її стовідсоткову відповідність санітарним нормам, і походить з власних лісопереробних підприємств.

2. Це єдиний матеріал, який володіє здатністю “дихати”: дерево забезпечує постійну циркуляцію повітря. В дерев`яному будинку не буває задухи навіть в найбільшу спеку, а рівень вологості — близько 45-55% — вважається оптимальним для людини.

3. Дерево прекрасно зберігає тепло. Якщо ви придбаєте будинок з дерева, вигода, окрім іншого, полягатиме і в економії коштів на опалення. Рівень теплоізоляції у стіни з дерева у 5 разів вищий, ніж у бетонної чи цегляної.

4. Це один із найбільш естетично привабливих матеріалів, причому ця привабливість не вимагає для свого вияву додаткових зусиль. Дерево не потребує прикрас, воно дозволяє створити гарний фасад та оригінальний інтер`єр без будь-якої обробки.

5. Дерево довговічне. Якщо ви придбаєте дерев'яний будинок, перевагою буде й можливість передати його у спадок дітям й онукам: адже за умови правильного догляду він простоїть більше століття.

6. З деревом легко працювати. Це означає, що:

  • а) спорудження дерев'яного будинку триває недовго;
  • б) будинок з дерева не потребує фундаменту;
  • в) такий будинок можна легко розібрати та перенести до іншого місця.

Розгляд можливих недоліків дерев’яних будинків

Коли мова йде про плюси і мінуси дерев'яного будинку, серед останніх часом згадують здатність дерева до загнивання. Так, дерево загалом піддається негативному впливу вологи, але дерев`яні будинки від компанії “КиївГорБуд” обробляють спеціальним просоченням, яке вирішує цю проблему. Сучасні будинки з дерева не бояться ані вологи, ані шкідливих комах.

Чи є небезпека пожежі? Хоча сучасні вогненебезпечні просочування значно знижують ризик пожежі, у дерев`яному будинку він є дещо більшим, ніж у кам`яному. Це один з небагатьох недоліків дерев'яних будинків.

Чи є ще вразливі місця? До мінусів дерев'яних будинків належать також відносно погана звукоізоляція та необхідність періодичного поновлення захисного просочування.

Таким чином, якщо порівняти переваги і недоліки дерев'яних будинків, перших буде значно більше.

Чому саме “КиївГорБуд”?

Дбаючи про комфорт та затишок своїх клієнтів, компанія “КиївГорБуд” пропонує:

  • 1. Унікальні проекти та будівництво “під ключ”, причому не тільки будинків, а й ресторанів, лазень, міні-готелів тощо.
  • 2. Поєднання швидкості будівництва з якістю будівлі.
  • 3. Індивідуальний підхід до кожного замовника.
  • 4. Високу якість сировини.
  • 5. Гнучку цінову політику.
Залишити свою заявку