Проектування дерев'яних будинків

Проектування дерев'яних будинків

Проектування є дуже важливим етапом будівництва, в процесі якого ви маєте можливість побачити на папері майбутню споруду, визначити технічні характеристики та оцінити вартість будівництва. На протязі багатьох років компанія «КиївГорБуд» здійснює високоякісне, унікальне проектування будинків та втілює його в життя. Проектування дерев'яних будинків в Києві здійснюється професійними спеціалістами, які мають великий досвід. Кожного дня в компанію звертаються клієнти з проханням розробити проект їхнього житла, а ми, в свою чергу, реалізуємо побажання замовників за всіма будівельними нормами.

Сучасні технології надають безліч можливостей для проектування будинків в різних архітектурних формах та стилістичному рішенні. Дерево дуже гарно піддається обробці, тому кожен споживач може замовити проект зі своїх мрій. Будь-який проект від «КиївГорБуд», чи то «кантрі», чи «модерн» або в іншому стилі, гармонійно вписується, як в природній, так і в міський ландшафт.

В результаті нашого великого практичного досвіду проектування в нашій компанії існує дуже велика база готових проектів, в яких ми запропонували найкращі рішення дерев'яних споруд.

Нюанси проектування будівництва будинку із дерева

Проектування будинків із дерева – це творчий та, в той же час, складний технологічний процес. Його головним завданням є дотримання усіх будівельних норм в поєднанні з реалізацією усіх побажань замовника. Проектування являє собою деталізований опис майбутньої споруди, в якому зазначаються технічні характеристики будівлі разом з ділянкою, на якій буде здійснено будівництво.

У проекті вказуються матеріал деревини, його характеристики. Зауважте, що кожна деревина має свої особливості. Деяка потребує професійної обробки спеціальним засобами для довговічності та гарного зносу, інші, такі як дуб, мають високі експлуатаційні характеристики від природи.

Дерев'яний будинок проектується з урахування багатьох факторів, але при будь-яких випадках проект повинен відповідати усім законодавчим та технічним нормам. Треба зазначити, що особливість дерев’яних домівок полягає в тому, що вони мають дуже легку вагу, тому можуть бути встановлені на більш менш м'якому ґрунті. Головним завданням проектування є те, щоб забезпечити високий рівень якості будівлі, без видимих стиків, котрі можуть негативно вплинути на тепло- та звукоізоляцію приміщення.

Для того щоб побудувати дійсно якісну дерев’яну споруду вам необхідно знати основні вимоги, які висуваються до фундаменту:

  • фундамент повинен повністю прилягати до землі та не мати можливості деформуватися під впливом сильних опадів та зміни температури;
  • фундамент повинен закладатись за невеликий проміжок часу;
  • фундамент повинен бути зроблений з високоякісних матеріалів та відповідати усім технічним та технологічним нормам.

Зауважте, що фундамент – це те, на чому стоїть ваша будівля, тому, якщо ви хочете довголіття своєму проекту та зносостійкості, звертайтесь за послугами до професійних спеціалістів.

Особливості проектування будинків у місті Київ

Ви маєте можливість обрати будь-які дерев'яні будинки при проектуванні, але зауважте, що вони служать багато років і передаються з покоління у покоління. Наша компанія враховує даний фактор, тому розробляє проекти домівок, які відрізняються ефектним зовнішнім виглядом та продуманим внутрішнім плануванням. Ми враховуємо особливості наших замовників та їх вподобання, тому знаємо, який дім або офісну споруда запропонувати до тієї чи іншої сфери діяльності.

В наші компанії ви маєте можливість замовити проектування в Київ або будь-яке інше місто України. Ми проектуємо як одноповерхові, так і будинки з трьома поверхами, які мають мансарди, тераси, балкони, сауни, гаражі та інше.

Компанія «КиївГорБуд» побудувала велику кількість будівель, котрі повністю задовольняють своїх замовників.

Залишити свою заявку