Будинки із клеєного бруса

Будинки з бруса

Дерево з давніх часів використовується як будівельний матеріал. На сьогоднішній день дерев'яні будинки набули особливої популярності, бо вони створюють здоровий мікроклімат в оселі, є абсолютно безпечними для здоров'я і доступними в бюджетному плані.

Компанія "КиївГорБуд" протягом 10 років працює у сфері спорудження дерев'яних будівель житлового і комерційного призначення. Спеціалісти високої кваліфікації успішно втілюють в життя різноманітні проекти — їм до снаги і простий дачний будиночок, і складна архітектура презентабельного заміського котеджу.

На будівельному ринку міста Київ компанія має репутацію сумлінного і відповідального забудовника з власним деревообробним виробництвом і пропонує будинки панельно-каркасного типу, а також здійснює будівництво домів із бруса звичайного, профільованого та оциліндрованої колоди. Всіх, хто бажає купити будинки з бруса в Києві, компанія запрошує ознайомитися з унікальними проектами, представленими на сайті.

На перший погляд здається, що всі будинки з дерева однакові, та це зовсім не так. І якщо ви плануєте найближчим часом стати власником чудового дерев'яного терему, то спочатку треба ознайомитися з типами споруд із дерева. Їх є декілька:

  • будинки з профільованого бруса;
  • з колоди, яка має форму циліндра;
  • з колоди рубленої ручним способом;
  • з клеєного бруса, струганого або розпиленого;
  • каркасно-щитові будинки.

Важко сказати, яка конструкція краща, тому що кожен вид дерев'яного дому має свої переваги. Наша компанія активно здійснює продаж будинку з бруса — цим будівлям належить слава найпопулярніших і найпоширеніших. Насамперед це обумовлено зовнішнім виглядом готових стін — вони цілком гладкі і рівні. Розміри бруса настільки точні, що окремі колоди ідеально стикуються між собою, не залишаючи найменших шпарин.

Чому будинок з клеєного бруса користується популярністю у місті Київ?

Брусові будинки протягом останніх декількох років впевнено посіли передові позиції. В Україні майже 70 відсотків всіх дерев'яних будівель споруджуються з бруса, і більша частина саме з профільованого матеріалу і клеєного. Придбати будинок з бруса можна в нашій компанії, вибравши типовий проект, або замовити нашим спеціалістам оригінальну архітектуру.

Як вже відзначалося вище, профільований брус дає цілком гладку поверхню стіни. Окрім естетичної привабливості, тут є й інші позитивні моменти. Перше — волога не може проникнути в стіну, а це означає, що деревина не буде гнити. Оскільки дім доволі теплий, то потрібно мінімум матеріалу для утеплення.

Єдина умова, якої треба обов'язково дотримуватися — брус повинен бути відмінно висушеним саме в природних умовах. Від цього залежить якість всієї конструкції, а також тривалість її експлуатації. Тільки матеріал з оптимальними параметрами вологості дає якісну добротну стіну, в якій відсутні так звані "містки промерзання", а наявність зубів і пазів робить стіну настільки щільною, що вона не продувається вітром.

В чому полягає особливість брусового будинку?

В чому особливість будинків з клеєного бруса — вони мають не одну, а декілька переваг. Серед основних слід відзначити:

  • надійність і довговічність;
  • здатність зберігати тепло;
  • унікальна технологія виробництва, що дозволяє отримувати будівельний матеріал ідеальної геометричної форми;
  • мінімальна усадка і відсутність тріщин;
  • високі естетичні можливості.

Якщо ви бажаєте купити будинок із бруса, радимо вам зробити це в компанії "КиївГорБуд". Кожен обирає будинок, керуючись своїми естетичними смаками і уподобаннями, фінансовими можливостями. Наше завдання — допомогти вам обрати саме той проект, який буде відповідати всім вашим вимогам, і збудувати для вас і вашої сім'ї будинок вашої мрії — затишний, комфортний, естетично привабливий.

Залишити свою заявку