Будівництво дерев'яних будинків

Будівництво дерев'яних будинків

Мрія про власний будинок є у кожного, просто хтось ще малює в уяві, якою має бути його оселя, а комусь вже сьогодні цікаво знати про особливості процесу будівництва, про матеріали та технології. Тим, хто планує найближчим часом справити новосілля у власному домі, буде корисно познайомитися з компанією "КиївГорБуд", яка вже 10 років здійснює будівництво дерев'яних будинків в Києві та приміських районах столиці. Проекти наших архітекторів добре знають не тільки в місті Київ —слава про добрих майстрів розходиться по Україні дуже швидко.

Будівельне підприємство має своє власне деревообробне виробництво, тому добротність житла можна оцінювати на 100 відсотків, помножених удвічі. Адже якість будівельного матеріалу і майстерність тих, хто зводить дім — це дві головні умови, без яких неможливо отримати міцний і надійний будинок.

Чому сьогодні для будівництва будинку обирають дерево?

Чому у лісі дихати легко, а на людній міській вулиці бракує повітря — мабуть, це найбільш влучне пояснення, чому люди останнім часом віддають перевагу не бетону, цеглі чи каменю, а вибирають для будівництва саме дерево. Воно впливає на здоров'я людини, робить її ближчою до природи, в спілкуванні з якою кожен стає добрішим і духовно багатшим.

Окрім екологічності житла, слід сказати про його естетичну привабливість, адже людина прагне до краси і досконалості, а дім, в якому вона живе, дозволяє втілити в ньому свої уподобання, художній смак і зробити його таким, як того забажає душа. Хтось скаже, що те саме можливо і в цегляній, кам'яній чи бетонній будові — це так, але жодна із них не буде такою живою і не буде так дихати, як споруда із дерева.

Що потрібно враховувати при будівництві будинків із дерева у місті Київ?

Щоб побудувати дерев'яний будинок за всіма правилами і нормами, треба звертатися винятково до спеціалістів, в жодному випадку не радимо користуватися послугами майстрів-любителів, тому що перш ніж почнеться процес будівництва, матеріал повинен пройти шлях від звичайної деревини до того матеріалу, завдяки якому будинок буде міцним, надійним, теплим і довговічним.

Сучасні споруди кардинально відрізняються від тих дерев'яних хаток, які колись будувалися власноруч. Через певні обставини не завжди дотримувалися норми сушки деревини, частіше будували зі свіжого зрубу, та й технологія не була такою досконалою, як сьогодні. Виробництво дерев'яних будинків на нинішньому етапі вимагає відповідного обладнання і спеціальних знань. Адже сучасні дерев'яні будівлі — це комфортні оселі для постійного проживання, багатоповерхові престижні котеджі, презентабельні розкішні особняки.

Власники приватного бізнесу також віддають перевагу спорудам із дерева — готелі, ресторани, будинки відпочинку, курортні комплекси, кемпінги та багато іншого. Настільки широка сфера використання деревини потребує сортування матеріалу за породами, сортами, параметрами м'якості і твердості, а також за естетичними особливостями.

Які моменти в процесі підготовки і обробки деревини потребують найбільшої уваги:

  • вологість;
  • здатність пропускати тепло;
  • спосіб розпилювання;
  • сорт деревини;
  • порода дерева.

Якщо кожному з цих пунктів приділити належну увагу і суворо витримати технологічні норми, то ніяких проблем протягом тривалого часу експлуатації споруди не виникатиме. Ціна будівництва будинку із дерева є більш бюджетною, що також має чимале значення для замовників. Але треба пам'ятати, що дерево має свої примхи, і щоб вони не завдали шкоди вже готовому дому, необхідно заздалегідь подбати про це.

В компанії "КиївГорБуд" працюють досвідчені спеціалісти, які володіють спеціальними знаннями, мають великий досвід їх практичного застосування. Тому виготовлення дерев'яного будинку на нашому виробництві — це гарантія надійності.

На кожному етапі (заготівля сировини, її сушка, розпил, обробка, профілювання і оциліндровка колод, виготовлення клеєного брусу) здійснюється суворий контроль за якістю. Добротний матеріал у парі з умінням досвідчених майстрів-будівельників дає чудовий результат.

Залишити свою заявку