Вартість дерев'яних будинків

Ціна дерев’яного будинку

Краса, природність, тепло і затишок, здоровий мікроклімат — це ті головні переваги дерев'яного будинку, які враховуються в першу чергу, коли постає питання про вибір будівельного матеріалу. Але існує ще одне, доволі важливе питання — вартість дерев'яного будинку, скільки грошей треба мати на весь процес будівництва, починаючи із закладки фундаменту до моменту вселення в готовий для проживання дім. Спеціалісти компанії "КиївГорБуд" підготують для вас робочий проект, кошторис, де будуть детально розписані всі фінансові витрати стосовно кожного окремого етапу спорудження будинку.

Підприємство працює у будівельній сфері тривалий час, має неабиякий досвід, тому розрахунки будуть реальними і точними. Зважаючи на наявність власного виробництва, де здійснюється підготовка деревини, спеціалісти знають вартість різних порід і сортів дерева, технологію, яка також відіграє роль у формуванні цінової характеристики будівлі. Дім із профільованого чи клеєного брусу, оциліндрованої колоди, каркасний будинок — кожен буде мати різну ціну. Точні розрахунки допоможуть вам зробити правильний вибір.

З чого складається вартість будинку із дерева у місті Київ?

Для того, щоб отримати інформацію про повну вартість будинку, потрібно прорахувати абсолютно все, що стосується матеріалів і технологій. В кожному окремому випадку (якщо навіть тип будинку буде однаковим) вартість буде відрізнятися через те, що один проект може бути простим, інший — надто складним. Хтось вибирає оздоблювальні матеріали елітного класу, а хтось віддає перевагу природним стінам з унікальною природною текстурою.

До основних моментів, які є важливими і від яких залежать ціни на будинки із дерева в Києві, належать:

  • проект;
  • технологія будівництва;
  • місце будівництва;
  • сезонність;
  • площа будинку;
  • тип матеріалів і порода деревини;
  • вартість роботи майстрів-будівельників.

Окрім цього, є ще ряд так званих дрібниць, кожна із яких коштує грошей. Експерти від будівельної справи радять мати справу з професійними майстрами. Ідеальний варіант — компанія, яка може надати комплексні послуги. Тобто, бере на себе всі турботи, починаючи з підготовки проектної документації і закінчуючи фінішними та оздоблювальними роботами. Як свідчить практика і досвід, таке рішення є найбільш раціональним і правильним.

Як правильно оцінюється кожний етап спорудження дерев’яного будинку?

Кожен майбутній власник бажає знати більш детально, куди витрачаються гроші. Це абсолютно нормально, тому можна коротко ознайомитися, з яких етапів складається процес спорудження будинку. Слід виділити три основних стадії:

  • закладка фундаменту (цемент чи гвинтові палі), зведення будинку і покрівельні роботи (металочерепиця, профільований лист);
  • підлоги і стелі, вікна (пластикові чи дерев'яні склопакети) і двері, печі та каміни (цегла, кахель);
  • завершальна стадія — оздоблювальні роботи.

На кожному з цих етапів потрібні певні матеріали, вартість яких закладена в кошторисі. Якщо ви маєте намір споруджувати дерев'яний будинок, оцінка спеціаліста і точний прорахунок затрат допоможуть вам уберегтися від зайвих витрат, які можуть виникнути, коли вартість майбутньої споруди обраховується за наявності ескізного проекту. Зазвичай так роблять менш досвідчені архітектори і проектувальники.

Кваліфіковані майстри своєї справи, які працюють в компанії "КиївГорБуд", складають точний кошторис, а це можливо тільки тоді, коли є професійний робочий проект. Індивідуальні дерев'яні будинки, ціна яких вказана на сайті будівельної фірми, мають вартість, яка цілком прийнятна для кожного замовника.

Сьогодні Україна успішно наслідує приклад європейських держав, і все більше людей віддають перевагу власним приватним будинкам. Гідним партнером кожного, хто бажає збудувати свій дім з екологічно чистої, привабливої на вигляд деревини є наша компанія. Ми допоможемо вам вирахувати вартість будинку, підібрати проект, згідно з вашими побажаннями і можливостями, збудуємо для вас міцну, надійну, затишну і теплу оселю.

Залишити свою заявку