вартість будинків з бруса

Будинок з бруса

Якщо ви хочете побудувати екологічно чистий будинок, який буде характеризуватися довговічністю та зносостійкістю, то компанія «КиївГорБуд» запропонує вам безліч цікавих варіантів проектів будинків з натурального дерева. Компанія проектує не тільки житлові приміщення, а також дачі та комерційну нерухомість. Ми з радістю обговоримо умови співробітництва, ціни на будинки з клеєного бруса в Києві та розробимо для вас індивідуальний проект.

Від чого залежить вартість будинків з бруса у місті Київ?

Будинки з бруса – це новий рівень житлових приміщень. Основними їх перевагами являються:

  • Екологічна чистота. Дерево – це натуральний продукт, який пропускає та очищає повітря. В будинку із натурального брусу завжди панує здоровий мікроклімат.
  • Термостійкість. Будинок з бруса, ціна якого залежить від багатьох факторів, чудово зберігає тепло, а завдяки повітропровідності в літню пору року здатен підтримувати помірну температуру.
  • Ексклюзивність. Деревина – це унікальний продукт, який прекрасно піддається обробці. Ви маєте можливість замовити будь-який проект будинку в нашій компанії, навіть з унікальним різьбленням.
  • Економія. В будинку з дерева ви маєте можливість абсолютно не оброблювати стіни та підлогу. Залишивши все в первозданному вигляді, ви зможете зробити харизматичне приміщення в стилі «кантрі», «хайтек», «лофт» або навіть «ампір».

Оцінка вартості будинку з клеєного бруса виконується на етапі обговорення проекту. Вказати чітку ціну того чи іншого будинка досить складно, так як кожен проект являєтеся виключно унікальнім. Для обговорення всіх деталей вам необхідно зв’язатися з менеджерами компанії або залишити заявку на офіційному сайті.

Чи виправдовують себе ціни брусових будинків від «КиїГорБуд»?

«КиївГорБуд» виконує проекти будь-якої складності. Абсолютно не важливо, чи до вподоби вам маленький котедж чи необхідний великий, ергономічний таун-хаус, компанія в дуже короткий час може запропонувати цікаві варіанти, на високому технологічному рівні. Ми працюємо на совість та намагаємось виконувати всі проекти на найвищому рівні якості, з урахуванням всіх вподобань та побажань клієнта.

Наша компанія виділяється тим, що пропонує широкий комплекс послуг. Ви маєте можливість не тільки замовити проект житлової чи комерційної нерухомості, а також скористатися послугами високопрофесійних будівельників, електриків, малярів та інших спеціалістів. Вартість будинків з бруса обговорюється в індивідуальному порядку, але зверніть увагу, що тільки в компанії «Киїгорбуд» ви знайдете найкраще співвідношення ціни та якості.

Київ пропонує багато місці, де ви маєте можливість придбати дерев’яний будинок, але тільки в нашій компанії ви знайдете найкращих спеціалістів, котрі володіють унікальними знаннями там висококласними професійними навичками. Наші спеціалісти мають багатий досвід в проектуванні приміщень для життя та бізнесу, тому, навіть якщо ви тільки маєте заготовки бажаного будинка, ми зможемо довести їх до кінця.

Україна – це той простір, де на родючій землі з прекрасними краєвидами можливо побудувати щасливу, процвітаючу сім’ю. Компанія «Киїгорбуд» стане для вас першим товчком в здійсненні ваших мрій, закладе фундамент вашого комфортного життя.

Наша команда володіє високопрофесійними навичками, має витончений смак та ексклюзивний дизайнерський підхід.

Зверніть уваги, що ми також працюємо над проектами саун та ресторанів. Якщо ви хочете побудувати дійсно унікальній функціональний простір, то тільки компанія «КиїГорБуд» зможе здійснити ваші мрії за дуже короткий проміжок часу.

Дізнатися ціни дерев’яних будинків із бруса ви маєте можливість у відповідній категорії сайту, а для більш детальної інформації звертайтесь до представників компанії за вказаними телефонами.

Залишити свою заявку