Будівництво будинку з бруса

Будівництво будинків з бруса

Дерево ще з давніх часі вважається найкращим матеріалом для будівництва житла. Спираюсь на історію житлового будівництва ми можемо прослідкувати, що саме будівлі з дерева виділяються високою стійкістю та служать багато років. Сьогодні ми можемо побачити дерев'яні будинки 17-18 століть в музеях під окритим небом, тому в довговічності даного матеріалу немає сенсу сумніватися.

Компанія «КиївГорБуд» - це якісне будівництво будинків з бруса у Києві. Протягом десятків років компанія займається високоякісним проектуванням, будівництвом будівель із натурального дерева та користується неабияким авторитетом серед споживачів. В арсеналі підприємства існує багато успішно реалізованих проектів і з кожнім роком їх стає все більше.

В чому переваги будівництва будинку із бруса?

Дерев'яні будівлі характеризуються високими експлуатаційними характеристиками, а саме:

  • Виготовлення будинку із бруса – це вигідно. Якщо ви порівняєте вартість цегляного будинку або блочного, то ви побачите, що еко-дім коштує дешевше.
  • Невелика вага будинку із бруса дозволяє зекономити гроші на закладенні фундаменту, у зв’язку з тим, що його можливо встановлювати на відносно м’якому ґрунті.
  • Будівництво будинку здійснюється приблизно за декілька місяців, в той час як цегляний або панельний дім зводиться не менше ніж за декілька років.
  • Будівлі із бруса відрізняються своєю екологічною чистотою. Для тих людей, які страждають від різних алергічних реакцій, дерев’яні будинки - саме те, що потрібно. Вони не виділяють токсичних речовин та підтримують сприятливий клімат у домі.
  • Вони характеризуються високою термостійкістю. Зауважте, що в будинках із бруса взимку дуже тепло, а літом царює помірна температура.
  • Особливість будівництва будинку з клеєного бруса полягає в тому, що дану будівлю ви зможете передати своїм нащадкам в спадщину, майже в первозданному вигляді.
  • Такі будинки мають високу звукоізоляцію. Зауважте, що 20 мм бруса заміняє 1100 мм кладки цегли.

Які породи дерева підходять для будівництва будівлі із бруса?

Як показує історія, ще з давніх часів хвойні породи дерева користувались великою популярністю. З них конструювали, як великі маєтки, так і невеличкі садиби. Сосна характеризується екологічно чистими властивостями, які дозволяють підтримувати здоровий мікроклімат в жилому або офісному приміщенні.

Треба відзначити, що будівлі з дубу, при будь-яких погодних умовах служитимуть не одне століття.

Чому слід обрати саме забудовника «КиївГорБуд» у місті Київ?

В компанії «КиївГорБуд» працюють дійсно професіонали своєї справи. Будь-який проект, навіть самий неординарний та важкий, буде виконаний у зазначені строки та найвищому рівні якості. Компанія займається не тільки проектуванням будівель, а також надає можливість замовити проект «під ключ» в Київ і інші міста України. За допомогою високопрофесійних підрядчиків ваша оселя будуть виконані згідно найвищих міжнародних стандартів. Компанія «КиївГорБуд» пропонує послуги тільки досвідчених, професійних архітекторів та будівельників, які досконало виконують проекти, згідно всіх побажань споживачів.

Компанія являється багатопрофільною, тому ви маєте можливість замовити не тільки звичайну будівлю, а ту, яка повинна будуватися згідно конкретної технології ,наприклад баня або сауна, ресторан.

Наскільки швидко будується будинок із бруса?

Статистика показує, що невеликий дім на 100 квадратних метрів будується приблизно за 3 місяці. Зауважте, що до цього терміну треба ще додати роботи по підключенню каналізації, опалення, електрики та інше.

Великим плюсом брусових будинків є те, що у вас немає необхідності робити внутрішнє оздоблення приміщення. Ви маєте можливість залишити стіни та підлогу в натуральному вигляді.

Залишити свою заявку