Проекти дерев'яних будинків

Проекти дерев'яних будинків

Будівництво дерев’яних будинків розпочалося ще декілька століть тому, але завдяки своїм позитивним якостям, вони не перестають користуватися популярністю і в наші дні. Україна є країною, в якій попит на дерев’яні будинки завжди був стабільно високим. Всі види будівельних робіт, а особливо будівництво житлових будинків, завжди починається зі створення проекту. Компанія «Київгорбуд» уже більше 10 років займається проектуванням та будівництвом на ринку дерев’яного домобудівництва. Завдяки високопрофесійній команді спеціалістів з багаторічним досвідом, компанія «Київгорбуд» може розробити для вас якісні проекти дерев’яних будинків в Києві та інших містах України. В структуру підприємства входять власні лісопереробні заводи, що дозволяє контролювати якість сировини, яка використовується при будівництві. Компанія «Київгорбуд» створить ваш індивідуальний проект будь-якої складності, а також може запропонувати вже готові проекти «під ключ». Створення проектів будинків з дерева - дуже важливий етап будівництва, який має ряд особливостей, про які варто знати.

Нюанси підготовки проектів будинків із дерева

Підготовка проекту дерев’яних будинків являє собою дуже деталізований опис майбутньої будівлі, в якому вказуються різноманітні технічні характеристики об’єкта. Проект обов’язково має містити інформацію про характеристики та особливості дерев’яного матеріалу, також береться до уваги показники взаємодії деревини, яка використовується, з іншими будівельними матеріалами. Існує дуже велика кількість факторів, які впливають на процес будівництва, в тому числі характер місцевості, на якій планується зведення будинку. Проектування супроводжується суворим дотриманням нормативно-правових актів, як при створенні ескізів, так і при проведенні будівельних та монтажних робіт. Грамотно створений проект має враховувати рівномірний розподіл навантаження на несучі конструкції, що грає дуже важливу роль. Першочерговим завданням автора проекту є відсутність видимих стиків на дерев’яній будівлі, тому що в іншому випадку при усушці деревини можуть з’явитися тріщини, що погано вплине на теплоізоляцію будинку. Як правило, для перекриття таких стиків використовують теплові замки. Ви можете бути впевненими, що дерев’яні будинки, проекти яких розробила компанія «Київгорбуд», будуть побудовані та спроектовані з дотриманням найсуворіших вимог та сучасних стандартів.

Що обов’язково має враховувати проект дерев’яного будинку у місті Київ?

Багато людей, які відмовляються від придбання проекту дерев’яного будинку, думають, що будинки з дерева є пожежонебезпечними, дорогі та складні в будівництві. Однак сучасні розробки та технології, з урахуванням яких створюються проекти, дозволяють повністю позбутися від усіх подібних недоліків. При створені таких проектів архітектори можуть використовувати декілька типів деревини. Компанія «Київгорбуд» створить для вас високоякісний проект будинку з будь-якого типу деревини. Кожен проект дерев’яного будинку, фото якого ви бачите на сайті, спроектований та збудований нашими спеціалістами.

Замовляйте якісний проект будинку від КиївГорБуд

Поняття якості питання досить суб’єктивне та індивідуальне. Кожна людина має свої вимоги та розуміння якості. Проте в будь-якому випадку завжди є певні об’єктивні моменти, які допомагають оцінити якість. Це ж саме стосується й проектів дерев’яних будинків. Дерев’яний будинок, який побудований за якісним проектом, повинен бути:

  • комфортним;
  • міцним та надійним;
  • мати сучасний дизайн;
  • побудований з екологічно чистих, безпечних матеріалів.

Якщо ви прийняли рішення, що ваш будинок буде з дерева, команда спеціалістів компанії «Київгорбуд» створить та реалізує для вас проект, який буде відповідати всім вашим вимогам та побажанням.

Залишити свою заявку