Проект будинку з бруса

Проекти будинків з бруса

Приватний будинок має безліч переваг. Найбільшою популярністю останнім часом користуються дерев'яні будівлі. На столичному будівельному ринку спорудженням дерев'яних будинків займається компанія "КиївГорБуд" - в оселях від забудовника вже справили новосілля сотні власників сучасного, добротного і комфортного житла.

Будівельна фірма виконує всі побажання і вимоги клієнта, починаючи з першого етапу – проектування, і закінчуючи урочистою процедурою передачі замовнику ключів від стильного дерев'яного котеджу. Україна багата талановитими і працелюбними людьми - саме такі спеціалісти працюють в нашій компанії.

Важливий етап – проектування будинку із бруса

Що мається на увазі, коли мова йде про проект будинку з бруса? Перше, що постає в уяві, це надзвичайно красива дерев'яна споруда, яка нагадує казковий терем. Воно й справді так. І спеціалісти нашої компанії здатні запропонувати кожному, хто бажає стати власником будинку із бруса, креативний проект.

Але є ще ряд інших правил і вимог, яким повинен відповідати дім, збудований із дерева. Тому звертатися треба до професійних архітекторів, тих, які спеціалізуються саме на проектах будівель із бруса. Для кожного будинку треба розрахувати кількість матеріалу. При цьому необхідно враховувати максимальну довжину бруса і оптимальний розпил - це дозволить звести до мінімуму кількість будівельних відходів, що й собівартість зробить нижчою.

Наступним важливим моментом є здатність зберігати тепло і міцність конструкції. Архітектор добре знається на такій справі, як товщина основних стін і перегородок. Проекти будинків з бруса розробляються так, щоб закладка стиків бруса припадала на ті частини стін, де їх найменше видно. Це позитивно впливає на зовнішній вигляд будинку, але надійність конструкції залишається на належному рівні, усадка буде проходити рівномірно. Необхідно також враховувати, що брусовий дім може мати тільки парну кількість вуглів.

Основні правила формування проекту будівлі

Що стосується естетичної привабливості, то тут кожен може знайти для себе варіант до душі. Замовити проектування будинків з бруса у Києві в компанії "КиївГорБуд" - це означає отримати проект своєї мрії. Архітектурі майбутнього дому можуть бути притаманні простота і стриманість, що переходять в елегантність. А якщо ви забажаєте мати оригінальний проект, не схожий на інших, то творчість дизайнерів і архітекторів допоможе втілити в життя і цю мрію.

Окрім красивого зовнішнього вигляду, є правила, яких необхідно дотримуватися обов'язково, починаючи роботу над будь-яким проектом. До основних належать наступні моменти:

  • особливості місцевості, що вибрана місцем для будівництва;
  • дослідження грунту з метою вивчення його характеристик;
  • особливості деревини, з якої буде споруджуватися будинок;
  • взаємодія дерева з іншими матеріалами;
  • рівномірний розподіл навантажень;
  • суворе дотримання будівельних норм і правил.

У місті Київ останнім часом користується попитом такий різновид дерев'яних споруд, як будинок з клеєного бруса, проектування та втілення в життя таких домів успішно здійснює компанія "КиївГорБуд". Ми пропонуємо класичні проекти, а також будівлі у стилі модерн. Архітектори беруть до уваги всі побажання замовників щодо планування таких додаткових елементів, як балкони, веранди, тераси, мансарди та інше.

Перевага клеєного бруса полягає в його надійності, міцності і здатності створити привабливий екстер'єр. Клеєний брус виготовляється на власному виробництві компанії по технології поздовжнього склеювання заздалегідь розпилених і висушених дощок. Переважно використовується деревина сосни, смереки.

Технологія дозволяє отримувати матеріал з чіткими заздалегідь запланованими фізико-механічними параметрами і характеристиками:

  • вага;
  • міцність;
  • вологість;
  • здатність утримувати тепло.

Клеєний брус має ідеальну геометрію, дає мінімальну усадку, стійкий до всіляких грибків і хвороб деревини, має протипожежні властивості. Із клеєного бруса створюється безліч унікальних, стильних проектів, які втілюються в презентабельні котеджі, романтичні будівлі з мансардами, балконами і терасами.

Залишити свою заявку