Статті

Дерев'яний будинок - це повнота життя, а не його проживання!

2015-07-21 17:11:18

Якщо ви придбали ділянку і вирішили побудувати на ній дерев'яний будинок, то Ви - людина, яка хоче насолоджуватися всією повнотою життя в гармонії з природою, особистість, яка піклується про себе і своїх близьких, з упевненістю дивиться в майбутнє і віддано шанує минуле.

Ви зробили правильний вибір між бездушним каменем і живим деревом. Але тепер, щоб Ваш новий дерев'яний будинок став саме будинком, а не будовою для житла, зробіть ще один правильний вибір на користь компанії «КиївГорБуд»!

Чому саме ми?

Наша компанія не просто будує будинки з покупного матеріалу невідомого походження, а забезпечує комплексно весь процес від спилювання дерев і їх обробки,  до остаточного завершення будівництва. Власне високотехнологічне виробництво, сучасне обладнання, досвід і професіоналізм наших співробітників дозволяють гарантувати незмінно високу якість роботи. Адже не випадково компанія «КиївГорБуд» неодноразово здобувала  призові місця і нагороджувалася дипломами численних спеціалізованих виставок в будівельній сфері.

Чому саме дерев'яний?

Чому варто зупинити вибір на дерев'яному будинку, а не на бетонному чи  цегляному? Тому що у нього маса переваг і жодного недоліку:

    Дерево - натуральний і 100% екологічно чистий матеріал!

Не дарма його називають «живим», адже дерево дійсно дихає, а, значить, живе. Що зазвичай говорять про зведений  кам'яний будинок, коли він ще без вікон, дверей і внутрішньої обробки? Кажуть - «коробка готова». Про будинок з дерева ніхто і ніколи не говорить «коробка». Тому що навіть просто дерев'яні стіни і дах - це вже повноцінний будинок, який живе і дихає.

Справа в тому, що деревина має абсолютно унікальну будову: в її волокнах діє постійний повітрообмін. І хоча деякі інші відомі будівельні матеріали також здатні пропускати повітря, але тільки дерево взаємодіє з навколишнім середовищем, знезаражуючи повітря і перешкоджаючи проникненню в будинок шкідливих речовин, зокрема, алергенів.

У дерев'яному будинку повітря завжди чисте, а кисневий баланс і показник вологості підтримуються на самому оптимальному рівні і ніколи не залежать від зовнішніх умов. Тому для дерев'яних будинків не потрібна система вентиляції: комфортні умови проживання створюються в них природним шляхом.

    Дерево зберігає тепло!

За своїми теплоізоляційними властивостями дерев'яна стіна при однаковій товщині в 5 разів перевищує аналогічні показники конструкцій з бетону і цегли. При цьому дерев'яні стіни не потребують додаткової теплоізоляції, що істотно полегшує і здешевлює будівництво дерев'яного будинку. Дерево «накопичує» тепло і розподіляє його рівномірно по всіх внутрішніх приміщенях.

Саме тому навіть у найлютіший мороз в дерев'яному будинку буде затишно і тепло. І в той же час в літню спеку в житлі буде панувати прохолода. Тільки дерев'яний будинок може забезпечити такі комфортні для проживання кліматичні умови.

  Дерево довговічне та міцне!

Якщо дерев’яний будинок побудований правильно, з дотриманням всіх технологічних вимог, то він може прослужити вам сто років, і з ним абсолютно нічого не станеться. 100 років для вас мало? Не біда! Сучасні засоби для обробки деревини дозволяють в багато разів збільшити термін її служби!

   Дерев’яний будинок – найбезпечніше житло!

Дерев’яний будинок має абсолютну сейсмостійкість. А спеціальні просочування, якими обробляється дерево під час будівництва будинку, оберігають його від пожежі – навіть при дуже високій температурі, дерево буде тліти, але не загорятися.

   Дерев’яний будинок ідеально впишеться в будь-який ландшафт.

Адже він може мати самі різні форми та конфігурації. До того ж дерево відмінно поєднується з самими різноманітними покриттями та оздоблювальними матеріалами, що дозволяє оформити його в будь-якому бажаному стилі. І навіть без додаткової внутрішньої обробки дерев’яні стіни будинку дивляться дуже ефектно, створюючи особливу атмосферу в приміщенні.

Висновок напрошується сам собою: вже якщо будувати будинок, то тільки дерев’яний  і тільки від «КиевГорБуд»!