Статті

Втілюючи ідею в життя.

2015-07-21 15:54:09

      Функціональність, зручність і краса – обов`язкові складові сучасного дерев`яного будинку. Вибираючи екстер`єр вашого майбутнього будинку, необхідно враховувати всі фактори, тут дрібниць не буває. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам вирішити це завдання і підібрати необхідне стилістичне рішення. Можливо ваші уподобання ближче до сучасних напрямів, таких як хай-тек, мінімалізм, фьюжн, або класичної стилістики - модерн і неокласика, традиційний стиль. Високоякісний матеріал вироблений нашою компанією, а також сучасне обладнання в поєднанні з професіоналізмом  дозволяють  втілювати в життя навіть самі оригінальні дизайнерські рішення.

Процес розробки проекту можна порівняти з вирощуванням кристалу, це не тільки наука, але більшою мірою мистецтво, де важлива чистота вихідного матеріалу, стабільність параметрів, інтуїція. Архітектор повинен не тільки самореалізуватися, створивши «пам’ятник самому собі» в одному окремо взятому котеджі, але і максимально вжитися в характер замовника, перевівши його ідеї і надії на архітектурну мову.

Розглядаючи досвід країн, в яких індивідуальне проектування розвивалось поетапно, еволюційним шляхом, а не в результаті  бурхливого сплеску, ми можемо зробити висновок, що кращого рішення , ніж єднання з природой, ще не придумано. В цьому, безсумнівно, допоможуть будинки з натурального матеріалу.

При підготовці проекту, розробці ідеї і концепції заміського будинку, крім всіх інших деталей, потрібно враховувати його поєднання з ландшафтом. У наш час, коли в передмісті в нас ще багато зелені і коттеджні містечка розташовуються серед лісів і гаїв, необхідно уважно поставитись до проектування свого будинку. Будова в стилі хай-тек  навряд чи  буде доречна серед навколишньої природи і напевно може здатися там зайвою. Класичний стиль, чудово впишется в ландшафт, якщо згідно його оформити всю ділянку, перетворити буйні рослинні зарості в правильно оформлений парк, наприклад, англійський. Проте природні нерівності ландшафту можуть надати і незамінну користь зовнішньому вигляду майбутнього будинку, підкресливши цим оригінальність і неповторність.

Як такої моди в дизайні дерев`яного будинку не існує. Можна втілити в життя найсміливіші побажання замовника, від романтизму до хай-тек, від неокласики до конструктивізму.

Завдання компанії «КиївГорБуд», на стадії пошуку стилістичного рішення, врахувати думку всіх майбутніх мешканців і знайти ту лінію, яка втілить в собі зручність і гармонію з природой.